top of page

W przedszkolu, szkole, instytucji kultury, firmie, zorganizujemy: bal karnawałowy, Mikołajki, Dzień Psa i Kota, Jubileusz 1000-lecia i inne imprezy, o których jeszcze nikt nie słyszał.

Wszystko profesjonalnie, punktualnie, sterylnie, nie infantylnie. Zawsze wyglądamy jakbyśmy byli wypoczęci
i wyspani. Świetnie radzimy sobie we wszelkich sytuacjach kryzysowych. Ze skromnym uśmiechem przyjmujemy wszystkie słowa zachwytu (typu: „Byliście wspaniali!”, „Och, jaka wielka kwota na fakturze!”).

 

Zdarza się, że mamy możliwość zrobienia imprezy niekomercyjnie (bez tej wielkiej faktury). Wtedy zachwyty są jeszcze większe i „byliście wspaniali” okraszone jest dodatkowym: „Zróbcie nam jeszcze jedną taką imprezę!”. Wszelkie takie zgłoszenia rozpatrujemy indywidualnie. Dla przedszkoli, szkół, instytucji kultury, które aktualnie (lub od momentu powstania) nie mają funduszy, możemy zrobić imprezę za „dziękuję”. Jesteśmy po kursach z asertywności, więc wszelkie próby nadużywania tej formuły będą odpowiednio potraktowane.

Ruszyliśmy także z organizacją zielonych szkół i wycieczek. Można obejrzeć migawki z naszych eventów na YouTube: https://tiny.pl/w7664.

Zainteresowanych organizacją zielonej szkoły lub wycieczki zachęcamy do kontaktu. 

Zapraszamy do współpracy.

Zespół Stowarzyszenia DW

bottom of page