Zrealizowane projekty

2023 - Gmina Wrocław - Realizacja projektu ,,Wrocławska Wakacyjna Przygoda 2023"

2022 - Opera Dolnośląska - Realizacja projektu ,,Operanki" oraz ,,Operowe Abecadło"

2022 - Gmina Wrocław - Realizacja projektu ,,Wrocławska Wakacyjna Przygoda 2022" - cykl warsztatów w Parku Grabiszyńskim

2022 - Fundacja Neonet - Realizacja projektu "Krótka instrukcja dobrej zabawy".

2022 - Centrum Kultury w Polkowicach - realizacja projektu "Paderewski - bohater sztuki i ojczyzny" w ramach projektu współfinansowanego przez Instytut Myśli Narodowej im. R. Dmowskiego i I. Paderewskiego.

2021 - Fundacja Neonet - Realizacja projektu ,,Usłysz mnie!" we Wrocławskich przedszkolach.

2020 – Gmina Wrocław – Realizacja projektu „Świat w dziecięcym obiektywie” w ramach zadania: Program wsparcia dla wrocławskich dzieci i młodzieży.

2020 – Gmina Wrocław – Realizacja projektu „Zaginiona kropla wody – tydzień inspiracji do działań ekologicznych w przedszkolu i w domu”

2020 - Gmina Wrocław - Realizacja projektu: "Przedsiębiorczy Przedszkolak - kreatywne zajęcia edukacyjne"

2020 - Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego - Realizacja projektu: "Co słychać w naszej sali"

2020 - Fundacja Neonet - Realizacja grantu: "Empatia - to ciekawe"